Numer linii:
110
Odjazdy z przystanku:
Nowy Dwór
kierunek jazdy:
Koszęcin
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Karola Marcinkowskiego
Os. Staszica
Dunikowskiego
Myśliborska
Rondo Myśliborskie
Al. Konstytucji 3 Maja
Asnyka
Ewarysta Estkowskiego
AWF
Bolesława Chrobrego
Katedra
Grobla
Wał Okrężny
Zielona
Woskowa
Owcza
Koniawska
Most Koniawski
Cicha
Małorolnych-Cicha
Marcina Kasprzaka
Rondo Kasprzaka
Skowronkowa
Kręta
Nowy Dwór
Ulimska
1
Ludowa (gr. strefy) nż.
Ulim/Diamentowa
2
Rolna nż.
Ulim/Granitowa
4
Ulim
Prądocin/Leśna
5
Ulim PKP nż.
6
Leśna nż.
Dzierżów
7
Dzierżów I nż.
8
Dzierżów sklep
Koszęcin
10
Koszęcin
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Soboty
Godz.
Minuty
Godz.
Minuty
6
34
8
10
15
05
15
08
#
16
29
# - kursuje do Ulimia.
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2021