Numer linii:
110
Odjazdy z przystanku:
Rolna nż.
kierunek jazdy:
Koszęcin
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Karola Marcinkowskiego
Os. Staszica
Dunikowskiego
Myśliborska
Rondo Myśliborskie
Al. Konstytucji 3 Maja
Asnyka
Ewarysta Estkowskiego
AWF
Bolesława Chrobrego
Katedra
Grobla
Wał Okrężny
Zielona
Woskowa
Owcza
Koniawska
Most Koniawski
Cicha
Małorolnych-Cicha
Marcina Kasprzaka
Rondo Kasprzaka
Skowronkowa
Kręta
Nowy Dwór
Ulimska
Ludowa (gr. strefy) nż.
Ulim/Diamentowa
Rolna nż.
Ulim/Granitowa
2
Ulim
Prądocin/Leśna
3
Ulim PKP nż.
4
Leśna nż.
Dzierżów
5
Dzierżów I nż.
6
Dzierżów sklep
Koszęcin
8
Koszęcin
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Soboty
Godz.
Minuty
Godz.
Minuty
6
36
8
12
15
07
15
10
#
16
31
# - kursuje do Ulimia.
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 01.03.2021