Numer linii:
110
Odjazdy z przystanku:
Płonica
kierunek jazdy:
Os. Staszica
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Koszęcin
Koszęcin
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Płonica
2
Płonica skrzyżowanie nż.
Dzierżów
4
Dzierżów sklep
5
Dzierżów I nż.
Prądocin/Leśna
6
Leśna nż.
7
Ulim PKP nż.
Ulim/Granitowa
8
Ulim
Ulim/Diamentowa
10
Rolna nż.
Ulimska
11
Ludowa (gr. strefy) nż.
Marcina Kasprzaka
12
Nowy Dwór
14
Kręta
16
Skowronkowa
18
Rondo Kasprzaka
Małorolnych
19
Małorolnych-Cicha
Koniawska
21
Most Koniawski
Grobla
22
Owcza
23
Zielona
24
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
26
Arsenał
Ewarysta Estkowskiego
29
AWF
Al. Konstytucji 3 Maja
30
Chopina
Karola Marcinkowskiego
32
Alejki
33
Dunikowskiego
34
Staszica
35
Os. Staszica
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
6
58
16
53
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 01.03.2021