Numer linii:
115
Odjazdy z przystanku:
Witnicka nż.
kierunek jazdy:
Wieprzyce
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Warzywna
Wieprzyce
Kostrzyńska
Dąbroszyńska nż.
Witnicka nż.
2
Wiadukt (gr. strefy) nż.
Łupowo/Juliusza Słowackiego
3
Łupowo Słowackiego
4
Łupowo Leśników
6
Łupowo Jaśminowa
Łupowo/Lipowa
7
Łupowo świetlica nż.
Jenin/Lipowa
9
Jenin kolonia nż.
Lubczyno
10
Lubczyno nż.
11
Lubczyno szkoła nż.
12
Lubczyno I
13
Lubczyno II
Chwałowice
14
Chwałowice I
15
Chwałowice nż.
16
Chwałowice II
17
Chwałowice III nż.
18
Chwałowice kapliczka nż.
Jasiniec
20
Jasiniec PKS nż.
22
Jasiniec I nż.
24
ORA nż.
Jeżyki
25
Jeżyki I nż.
27
Jeżyki nż.
Wieprzyce Dolne
28
Wieprzyce Dolne I nż.
29
Ferma nż.
30
Wieprzyce Dolne nż.
Wiśniowa
32
Wiśniowa (gr. strefy) nż.
Warzywna
34
Wieprzyce
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
16
04
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 01.08.2020