Linia 126
Kierunek
Dekerta-Szpital
Os. Staszica
Dunikowskiego
Rondo Myśliborskie
Asnyka
AWF
Jagiełły
Góra Powstańców
GLS
Rondo Piłsudskiego
Czereśniowa
SP-13
Rondo Górczyńskie
Czartoryskiego
Perłowa
Dekerta-Szpital
Kierunek
Os. Staszica
Dekerta-Szpital
Perłowa
Park 750-lecia
Czartoryskiego
Rondo Górczyńskie
SP-13
Czereśniowa
Rondo Piłsudskiego
GLS
Góra Powstańców
Jagiełły
AWF
Chopina
Alejki
Dunikowskiego
Staszica
Os. Staszica
Kierunek
Dekerta-Szpital
K-SSSE Małyszyńska
Borne Furniture
Mosiężna
TPV
Mosiężna
ZielBruk
Yetico
Faurecia
Małyszyn Mały
Złotego Smoka
Małyszyn Wielki
Rondo Europejskie nż.
Rondo Szczecińskie
Rondo Myśliborskie
Asnyka
AWF
Jagiełły
Góra Powstańców
GLS
Rondo Piłsudskiego
Czereśniowa
SP-13
Rondo Górczyńskie
Czartoryskiego
Perłowa
Dekerta-Szpital
Kierunek
K-SSSE Małyszyńska
Dekerta-Szpital
Perłowa
Park 750-lecia
Czartoryskiego
Rondo Górczyńskie
SP-13
Czereśniowa
Rondo Piłsudskiego
GLS
Góra Powstańców
Jagiełły
AWF
Chopina
Rondo Myśliborskie
Rondo Szczecińskie
Małyszyn Wielki
Złotego Smoka
Faurecia
Yetico
ZielBruk
Mosiężna
TPV
Mosiężna
Borne Furniture
K-SSSE Małyszyńska
Legenda:
nż.
- przystanek na żądanie
Powrót do wykazu linii