Linia 132
Kierunek
Cmentarz II
Ustronie
Kombatantów
Armii Ludowej
Galeria Manhattan
Okulickiego
Górczyńska
Rondo Górczyńskie
SP-13
Czereśniowa
Rondo Piłsudskiego
Rondo Wyszyńskiego
Roosevelta
Błotna
Cmentarz
Cmentarz II
Kierunek
Ustronie
Cmentarz II
Cmentarz
Błotna
Roosevelta
Rondo Wyszyńskiego
Rondo Piłsudskiego
Rondo Piłsudskiego
Czereśniowa
SP-13
Rondo Górczyńskie
Górczyńska
Okulickiego
Galeria Manhattan
Armii Ludowej
Kombatantów
Ustronie
Legenda:
nż.
- przystanek na żądanie
Powrót do wykazu linii