Numer linii:
133
Odjazdy z przystanku:
Dziersławice
kierunek jazdy:
Orląt Lwowskich
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Gen. Władysława Sikorskiego
Zakład Energetyczny
Bolesława Chrobrego
Katedra
Grobla
Wał Okrężny
Zielona
Woskowa
Owcza
Koniawska
Koniawska
Marcina Kasprzaka
Rondo Kasprzaka
BAMA
Kręta
Nowy Dwór
Główna
Główna (Gr. strefy)
Ulim/Granitowa
Ulim
Prądocin/Leśna
Ulim PKP nż.
Leśna nż.
Dzierżów
Dzierżów I nż.
Dzierżów sklep
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Płonica
Płonica kaplica
Bolemin
Bolemin
Dziersławice
Dziersławice
Krasowiec
2
Krasowiec
Prądocin
5
Prądocin
Łagodzin/Bratnia
8
Łagodzin (gr. strefy)
Łagodna
9
Łagodna
Marcina Kasprzaka
13
Nowy Dwór
15
Kręta
17
BAMA
Koniawska
19
Koniawska
Grobla
20
Owcza
21
Zielona
22
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
24
Arsenał
Orląt Lwowskich
27
Orląt Lwowskich
Wybór wariantu linii
24 grudnia 2018 r.
Godz.
Minuty
5
51
12
26
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.12.2018