Numer linii:
133
Odjazdy z przystanku:
Koniawska
kierunek jazdy:
Orląt Lwowskich
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Gen. Władysława Sikorskiego
Zakład Energetyczny
Bolesława Chrobrego
Katedra
Grobla
Wał Okrężny
Zielona
Woskowa
Owcza
Koniawska
Koniawska
Marcina Kasprzaka
1
Rondo Kasprzaka
3
BAMA
4
Kręta
6
Nowy Dwór
Główna
8
Główna (Gr. strefy)
Ulim/Granitowa
9
Ulim
Prądocin/Leśna
10
Ulim PKP nż.
11
Leśna nż.
Dzierżów
12
Dzierżów I nż.
13
Dzierżów sklep
Płonica
16
Płonica skrzyżowanie nż.
19
Płonica
20
Płonica kaplica
Bolemin
25
Bolemin
Dziersławice
27
Dziersławice
Krasowiec
29
Krasowiec
Prądocin
32
Prądocin
Łagodzin/Bratnia
35
Łagodzin (gr. strefy)
Łagodna
36
Łagodna
Marcina Kasprzaka
40
Nowy Dwór
42
Kręta
44
BAMA
Koniawska
46
Koniawska
Grobla
47
Owcza
48
Zielona
49
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
51
Arsenał
Orląt Lwowskich
54
Orląt Lwowskich
Wybór wariantu linii
24 grudnia 2018 r.
Godz.
Minuty
5
24
11
59
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.12.2018