Numer linii:
133
Odjazdy z przystanku:
Krasowiec
kierunek jazdy:
Orląt Lwowskich
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Gen. Władysława Sikorskiego
Zakład Energetyczny
Bolesława Chrobrego
Katedra
Grobla
Wał Okrężny
Zielona
Woskowa
Owcza
Koniawska
Koniawska
Marcina Kasprzaka
Rondo Kasprzaka
BAMA
Kręta
Nowy Dwór
Główna
Główna (Gr. strefy)
Ulim/Granitowa
Ulim
Prądocin/Leśna
Ulim PKP nż.
Leśna nż.
Dzierżów
Dzierżów I nż.
Dzierżów sklep
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Płonica
Płonica kaplica
Bolemin
Bolemin
Dziersławice
Dziersławice
Krasowiec
Krasowiec
Prądocin
3
Prądocin
Łagodzin/Bratnia
6
Łagodzin (gr. strefy)
Łagodna
7
Łagodna
Marcina Kasprzaka
11
Nowy Dwór
13
Kręta
15
BAMA
Koniawska
17
Koniawska
Grobla
18
Owcza
19
Zielona
20
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
22
Arsenał
Orląt Lwowskich
25
Orląt Lwowskich
Wybór wariantu linii
24 grudnia 2018 r.
Godz.
Minuty
5
53
12
28
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.12.2018