Numer linii:
133
Odjazdy z przystanku:
Płonica kaplica
kierunek jazdy:
Orląt Lwowskich
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Gen. Władysława Sikorskiego
Zakład Energetyczny
Bolesława Chrobrego
Katedra
Grobla
Wał Okrężny
Zielona
Woskowa
Owcza
Koniawska
Koniawska
Marcina Kasprzaka
Rondo Kasprzaka
BAMA
Kręta
Nowy Dwór
Główna
Główna (Gr. strefy)
Ulim/Granitowa
Ulim
Prądocin/Leśna
Ulim PKP nż.
Leśna nż.
Dzierżów
Dzierżów I nż.
Dzierżów sklep
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Płonica
Płonica kaplica
Bolemin
5
Bolemin
Dziersławice
7
Dziersławice
Krasowiec
9
Krasowiec
Prądocin
12
Prądocin
Łagodzin/Bratnia
15
Łagodzin (gr. strefy)
Łagodna
16
Łagodna
Marcina Kasprzaka
20
Nowy Dwór
22
Kręta
24
BAMA
Koniawska
26
Koniawska
Grobla
27
Owcza
28
Zielona
29
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
31
Arsenał
Orląt Lwowskich
34
Orląt Lwowskich
Wybór wariantu linii
24 grudnia 2018 r.
Godz.
Minuty
5
44
12
19
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.12.2018