Numer linii:
133
Odjazdy z przystanku:
Łagodna
kierunek jazdy:
Orląt Lwowskich
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Gen. Władysława Sikorskiego
Zakład Energetyczny
Bolesława Chrobrego
Katedra
Grobla
Wał Okrężny
Zielona
Woskowa
Owcza
Koniawska
Koniawska
Marcina Kasprzaka
Rondo Kasprzaka
BAMA
Kręta
Nowy Dwór
Główna
Główna (Gr. strefy)
Ulim/Granitowa
Ulim
Prądocin/Leśna
Ulim PKP nż.
Leśna nż.
Dzierżów
Dzierżów I nż.
Dzierżów sklep
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Płonica
Płonica kaplica
Bolemin
Bolemin
Dziersławice
Dziersławice
Krasowiec
Krasowiec
Prądocin
Prądocin
Łagodzin/Bratnia
Łagodzin (gr. strefy)
Łagodna
Łagodna
Marcina Kasprzaka
4
Nowy Dwór
6
Kręta
8
BAMA
Koniawska
10
Koniawska
Grobla
11
Owcza
12
Zielona
13
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
15
Arsenał
Orląt Lwowskich
18
Orląt Lwowskich
Wybór wariantu linii
24 grudnia 2018 r.
Godz.
Minuty
6
00
12
35
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.12.2018