Numer linii:
133
Odjazdy z przystanku:
Owcza
kierunek jazdy:
Orląt Lwowskich
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Gen. Władysława Sikorskiego
Zakład Energetyczny
Bolesława Chrobrego
Katedra
Grobla
Wał Okrężny
Zielona
Woskowa
Owcza
Koniawska
1
Koniawska
Marcina Kasprzaka
2
Rondo Kasprzaka
4
BAMA
5
Kręta
7
Nowy Dwór
Główna
9
Główna (Gr. strefy)
Ulim/Granitowa
10
Ulim
Prądocin/Leśna
11
Ulim PKP nż.
12
Leśna nż.
Dzierżów
13
Dzierżów I nż.
14
Dzierżów sklep
Płonica
17
Płonica skrzyżowanie nż.
20
Płonica
21
Płonica kaplica
Bolemin
26
Bolemin
Dziersławice
28
Dziersławice
Krasowiec
30
Krasowiec
Prądocin
33
Prądocin
Łagodzin/Bratnia
36
Łagodzin (gr. strefy)
Łagodna
37
Łagodna
Marcina Kasprzaka
41
Nowy Dwór
43
Kręta
45
BAMA
Koniawska
47
Koniawska
Grobla
48
Owcza
49
Zielona
50
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
52
Arsenał
Orląt Lwowskich
55
Orląt Lwowskich
Wybór wariantu linii
24 grudnia 2018 r.
Godz.
Minuty
5
23
11
58
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.12.2018