Numer linii:
133
Odjazdy z przystanku:
Płonica
kierunek jazdy:
Orląt Lwowskich
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Gen. Władysława Sikorskiego
Zakład Energetyczny
Bolesława Chrobrego
Katedra
Grobla
Wał Okrężny
Zielona
Woskowa
Owcza
Koniawska
Koniawska
Marcina Kasprzaka
Rondo Kasprzaka
BAMA
Kręta
Nowy Dwór
Główna
Główna (Gr. strefy)
Ulim/Granitowa
Ulim
Prądocin/Leśna
Ulim PKP nż.
Leśna nż.
Dzierżów
Dzierżów I nż.
Dzierżów sklep
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Płonica
1
Płonica kaplica
Bolemin
6
Bolemin
Dziersławice
8
Dziersławice
Krasowiec
10
Krasowiec
Prądocin
13
Prądocin
Łagodzin/Bratnia
16
Łagodzin (gr. strefy)
Łagodna
17
Łagodna
Marcina Kasprzaka
21
Nowy Dwór
23
Kręta
25
BAMA
Koniawska
27
Koniawska
Grobla
28
Owcza
29
Zielona
30
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
32
Arsenał
Orląt Lwowskich
35
Orląt Lwowskich
Wybór wariantu linii
24 grudnia 2018 r.
Godz.
Minuty
5
43
12
18
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.12.2018