Numer linii:
133
Odjazdy z przystanku:
Zakład Energetyczny
kierunek jazdy:
Orląt Lwowskich
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Gen. Władysława Sikorskiego
Zakład Energetyczny
Bolesława Chrobrego
3
Katedra
Grobla
5
Wał Okrężny
6
Zielona
7
Woskowa
8
Owcza
Koniawska
9
Koniawska
Marcina Kasprzaka
10
Rondo Kasprzaka
12
BAMA
13
Kręta
15
Nowy Dwór
Główna
17
Główna (Gr. strefy)
Ulim/Granitowa
18
Ulim
Prądocin/Leśna
19
Ulim PKP nż.
20
Leśna nż.
Dzierżów
21
Dzierżów I nż.
22
Dzierżów sklep
Płonica
25
Płonica skrzyżowanie nż.
28
Płonica
29
Płonica kaplica
Bolemin
34
Bolemin
Dziersławice
36
Dziersławice
Krasowiec
38
Krasowiec
Prądocin
41
Prądocin
Łagodzin/Bratnia
44
Łagodzin (gr. strefy)
Łagodna
45
Łagodna
Marcina Kasprzaka
49
Nowy Dwór
51
Kręta
53
BAMA
Koniawska
55
Koniawska
Grobla
56
Owcza
57
Zielona
58
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
60
Arsenał
Orląt Lwowskich
63
Orląt Lwowskich
Wybór wariantu linii
24 grudnia 2018 r.
Godz.
Minuty
5
15
11
50
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.12.2018