Numer linii:
137
Odjazdy z przystanku:
SP-13
kierunek jazdy:
TPV
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Gen. T. Bora-Komorowskiego
Ustronie
Szarych Szeregów
Hubala
Obrońców Pokoju
KEN
Komisji Edukacji Narodowej
Plac Jana Pawła II
Gen. Leopolda Okulickiego
Okulickiego
Górczyńska
Górczyńska
Marsz. Józefa Piłsudskiego
Rondo Górczyńskie
SP-13
1
Czereśniowa
3
Rondo Piłsudskiego
Al. Ks. W. Andrzejewskiego
5
Rondo Wyszyńskiego
Franklina Roosevelta
6
Roosevelta
Aleksandra Fredry
8
Długosza
Stanisława Staszica
10
Staszica
Karola Marcinkowskiego
11
Pegaz
Myśliborska
13
Rondo Myśliborskie
14
Myśliborska-Tesco
16
Berlińska nż.
18
Małyszyn Wielki
Szczecińska
20
Złotego Smoka
Mosiężna
22
Faurecia
23
Yetico
24
ZielBruk
Złotego Smoka
25
Mosiężna
26
TPV
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
5
06
13
08
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 13.06.2018