Linia specjalna nr:
26
Odjazdy z przystanku:
Czereśniowa nż.
kierunek jazdy:
Os. Staszica
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Jana Dekerta
Dekerta-Szpital
Perłowa nż.
Księcia Adama Czartoryskiego
Park 750-lecia nż.
Czartoryskiego nż.
Marsz. Józefa Piłsudskiego
Rondo Górczyńskie nż.
SP-13 nż.
Czereśniowa nż.
2
Rondo Piłsudskiego nż.
Franciszka Walczaka
4
GLS nż.
6
Góra Powstańców nż.
Władysława Jagiełły
7
Jagiełły nż.
Ewarysta Estkowskiego
10
AWF nż.
Al. Konstytucji 3 Maja
11
Chopina nż.
Karola Marcinkowskiego
13
Alejki nż.
14
Dunikowskiego nż.
15
Staszica nż.
17
Os. Staszica
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
15
11
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.06.2020