Linia specjalna nr:
26
Odjazdy z przystanku:
Staszica nż.
kierunek jazdy:
Os. Staszica
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Jana Dekerta
Dekerta-Szpital
Perłowa nż.
Księcia Adama Czartoryskiego
Park 750-lecia nż.
Czartoryskiego nż.
Marsz. Józefa Piłsudskiego
Rondo Górczyńskie nż.
SP-13 nż.
Czereśniowa nż.
Rondo Piłsudskiego nż.
Franciszka Walczaka
GLS nż.
Góra Powstańców nż.
Władysława Jagiełły
Jagiełły nż.
Ewarysta Estkowskiego
AWF nż.
Al. Konstytucji 3 Maja
Chopina nż.
Karola Marcinkowskiego
Alejki nż.
Dunikowskiego nż.
Staszica nż.
2
Os. Staszica
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
15
28
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.06.2020