Linia specjalna nr:
26
Odjazdy z przystanku:
Dekerta-Szpital
kierunek jazdy:
Os. Staszica
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Jana Dekerta
Dekerta-Szpital
1
Perłowa nż.
Księcia Adama Czartoryskiego
2
Park 750-lecia nż.
3
Czartoryskiego nż.
Marsz. Józefa Piłsudskiego
4
Rondo Górczyńskie nż.
5
SP-13 nż.
6
Czereśniowa nż.
8
Rondo Piłsudskiego nż.
Franciszka Walczaka
10
GLS nż.
12
Góra Powstańców nż.
Władysława Jagiełły
13
Jagiełły nż.
Ewarysta Estkowskiego
16
AWF nż.
Al. Konstytucji 3 Maja
17
Chopina nż.
Karola Marcinkowskiego
19
Alejki nż.
20
Dunikowskiego nż.
21
Staszica nż.
23
Os. Staszica
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
15
05
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.06.2020