Linia specjalna nr:
34
Odjazdy z przystanku:
SP-13 nż.
kierunek jazdy:
Strażacka
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Jana Dekerta
Dekerta-Szpital
Perłowa nż.
Księcia Adama Czartoryskiego
Park 750-lecia nż.
Czartoryskiego nż.
Marsz. Józefa Piłsudskiego
Rondo Górczyńskie nż.
SP-13 nż.
1
Czereśniowa nż.
3
Rondo Piłsudskiego nż.
Al. Ks. W. Andrzejewskiego
5
Rondo Wyszyńskiego nż.
Franklina Roosevelta
6
Roosevelta nż.
Kosynierów Gdyńskich
8
Mickiewicza nż.
9
Sienkiewicza nż.
10
Rondo Kos. Gdyńskich nż.
Bolesława Chrobrego
13
Katedra nż.
Grobla
15
Wał Okrężny nż.
16
Zielona nż.
17
Woskowa nż.
18
Owcza nż.
Kobylogórska
20
SP-4 nż.
21
Krótka nż.
22
Wiatraczna nż.
23
Zagrodowa nż.
Strażacka
24
Strażacka-Wylotowa nż.
25
Dom Strażaka nż.
26
Deszczowa nż.
27
Gospodarska nż.
28
Dworska nż.
29
Strażacka
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
15
10
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 24.06.2020