Linia 501
Kierunek
Ustronie
Kostrzyńska MZK
Tartaczna nż.
Pl. Słoneczny nż.
Os. Słoneczne nż.
Muza nż.
Żelazna nż.
Jancarza nż.
AWF nż.
Jagiełły nż.
Pl. Staromiejski nż.
Muzeum nż.
Rondo Santockie nż.
Okólna nż.
Pomorska nż.
Park Kopernika nż.
Stilon nż.
Walczaka-Szpital nż.
Rondo Gdańskie nż.
Park Górczyński nż.
Galeria Manhattan nż.
Armii Krajowej nż.
Kombatantów nż.
Ustronie
Kierunek
Kostrzyńska MZK
Ustronie
Hubala nż.
Obrońców Pokoju nż.
KEN nż.
Sosnkowskiego nż.
Ogińskiego nż.
Park 750-lecia nż.
Czartoryskiego nż.
Rondo Górczyńskie nż.
SP-13 nż.
Czereśniowa nż.
Stilon nż.
Stilonowa nż.
GLS nż.
Góra Powstańców nż.
Jagiełły nż.
AWF nż.
Żelazna nż.
Muza nż.
Os. Słoneczne nż.
Pl. Słoneczny nż.
Tartaczna nż.
Kostrzyńska MZK
Legenda:
nż.
- przystanek na żądanie
Powrót do wykazu linii