Linia 501
Kierunek
Ustronie
Kostrzyńska MZK
Wieprzyce nż.
Dobra SP nż.
Artylerzystów nż.
Małyszyn nż.
Berlińska nż.
Chorwacka nż.
Rondo Szczecińskie nż.
Rondo Myśliborskie nż.
Asnyka nż.
Zakład Energetyczny nż.
Jagiełły nż.
Pl. Staromiejski nż.
Muzeum nż.
Rondo Santockie nż.
Okólna nż.
Pomorska nż.
Park Kopernika nż.
Stilon nż.
Szpital Psychiatryczny nż.
Dowgielewiczowej nż.
Rondo Gdańskie nż.
Okulickiego nż.
Galeria Manhattan nż.
Armii Ludowej nż.
Kombatantów nż.
Ustronie
Kierunek
Kostrzyńska MZK
Ustronie
Hubala nż.
Obrońców Pokoju nż.
KEN nż.
Sosnkowskiego nż.
Ogińskiego nż.
A. Czartoryskiego nż.
Włókno nż.
Rondo Górczyńskie nż.
SP-13 nż.
Czereśniowa nż.
Hotel nż.
Stilonowa nż.
GLS nż.
Walczaka nż.
Jagiełły nż.
AWF nż.
Chopina nż.
Rondo Myśliborskie nż.
Myśliborska-Tesco nż.
Berlińska nż.
Małyszyn Wielki nż.
Małyszyn nż.
Artylerzystów nż.
Dobra SP nż.
Wieprzyce nż.
Kostrzyńska MZK
Legenda:
nż.
- przystanek na żądanie
Powrót do wykazu linii