Linia 503
Kierunek
Piaski
Kostrzyńska MZK
Wieprzyce nż.
Dobra SP nż.
Artylerzystów nż.
Małyszyn nż.
Berlińska nż.
Chorwacka nż.
Rondo Szczecińskie nż.
Rondo Myśliborskie nż.
Alejki nż.
Pegaz nż.
Staszica nż.
Fredry nż.
Matejki nż.
Sienkiewicza nż.
Borowskiego nż.
Urząd Wojewódzki nż.
Sąd nż.
Roosevelta nż.
K.M. Policji nż.
SM "Projekt" nż.
Piaski
Kierunek
Kostrzyńska MZK
Piaski
Puszkina nż.
Kilińskiego nż.
Sąd nż.
Urząd Wojewódzki nż.
Borowskiego nż.
Sienkiewicza nż.
Matejki nż.
Fredry nż.
Staszica nż.
Pegaz nż.
Rondo Myśliborskie nż.
Myśliborska-Tesco nż.
Berlińska nż.
Małyszyn Wielki nż.
Małyszyn nż.
Artylerzystów nż.
Dobra SP nż.
Wieprzyce nż.
Kostrzyńska MZK
Kierunek
Piaski
Jagiełły
AWF nż.
Chopina nż.
Alejki nż.
Pegaz nż.
Staszica nż.
Fredry nż.
Matejki nż.
Sienkiewicza nż.
Borowskiego nż.
Urząd Wojewódzki nż.
Sąd
Roosevelta
K.M. Policji
SM "Projekt" nż.
Piaski
Legenda:
nż.
- przystanek na żądanie
Powrót do wykazu linii