Linia 503
Kierunek
Kostrzyńska MZK
Piaski
Kilińskiego nż.
Chodkiewicza nż.
Sąd nż.
Urząd Wojewódzki nż.
Borowskiego nż.
Sienkiewicza nż.
Matejki nż.
Fredry nż.
Staszica nż.
Pegaz nż.
Rondo Myśliborskie nż.
Asnyka nż.
Orląt Lwowskich nż.
Żelazna nż.
Muza nż.
Os. Słoneczne nż.
Pl. Słoneczny nż.
Tartaczna nż.
Kostrzyńska MZK
Kierunek
Piaski
Jagiełły
AWF nż.
Chopina nż.
Alejki nż.
Pegaz nż.
Staszica nż.
Fredry nż.
Matejki nż.
Sienkiewicza nż.
Borowskiego nż.
Urząd Wojewódzki nż.
Sąd nż.
Chodkiewicza nż.
Kilińskiego
Puszkina nż.
Piaski
Kierunek
Piaski
Orląt Lwowskich nż.
Chopina nż.
Alejki nż.
Pegaz nż.
Staszica nż.
Fredry nż.
Matejki nż.
Sienkiewicza nż.
Borowskiego nż.
Urząd Wojewódzki nż.
Sąd nż.
Chodkiewicza nż.
Kilińskiego
Puszkina nż.
Piaski
Legenda:
nż.
- przystanek na żądanie
Powrót do wykazu linii