Linia 503
Kierunek
Piaski
Kostrzyńska MZK
Tartaczna nż.
Pl. Słoneczny nż.
Os. Słoneczne nż.
Muza nż.
Żelazna nż.
Orląt Lwowskich nż.
Chopina nż.
Alejki nż.
Dunikowskiego nż.
Staszica nż.
Fredry nż.
Matejki nż.
Mickiewicza nż.
Sąd nż.
Chodkiewicza nż.
Kilińskiego nż.
Puszkina nż.
Piaski
Kierunek
Kostrzyńska MZK
Piaski
Kilińskiego nż.
Chodkiewicza nż.
Roosevelta nż.
Mickiewicza nż.
Sienkiewicza nż.
Matejki nż.
Fredry nż.
Staszica nż.
Dunikowskiego nż.
Rondo Myśliborskie nż.
Asnyka nż.
Orląt Lwowskich nż.
Żelazna nż.
Muza nż.
Os. Słoneczne nż.
Pl. Słoneczny nż.
Tartaczna nż.
Kostrzyńska MZK
Kierunek
Piaski
Jagiełły
AWF nż.
Chopina nż.
Alejki nż.
Dunikowskiego nż.
Staszica nż.
Fredry nż.
Matejki nż.
Mickiewicza nż.
Sąd nż.
Chodkiewicza nż.
Kilińskiego nż.
Puszkina nż.
Piaski
Legenda:
nż.
- przystanek na żądanie
Powrót do wykazu linii