Linia T2
Kierunek
Piaski
Zakład Energetyczny
Mieszko
Borowskiego
Urząd Wojewódzki
Sąd
Chodkiewicza
Kilińskiego
Puszkina nż.
Piaski
Kierunek
Zakład Energetyczny
Piaski
Kilińskiego
Chodkiewicza
Sąd
Urząd Wojewódzki
Borowskiego
Rondo Kos. Gdyńskich
Orląt Lwowskich
Zakład Energetyczny
Kierunek
Piaski
Kostrzyńska MZK
Dobra SP
Artylerzystów nż.
Małyszyn
Berlińska nż.
Chorwacka nż.
Rondo Szczecińskie
Rondo Myśliborskie
Asnyka
Zakład Energetyczny
Mieszko
Borowskiego
Urząd Wojewódzki
Sąd
Chodkiewicza
Kilińskiego
Puszkina nż.
Piaski
Kierunek
Kostrzyńska MZK
Piaski
Kilińskiego
Chodkiewicza
Sąd
Urząd Wojewódzki
Borowskiego
Rondo Kos. Gdyńskich
Orląt Lwowskich
Chopina
Rondo Myśliborskie
Myśliborska-Tesco
Berlińska nż.
Małyszyn Wielki
Małyszyn
Artylerzystów nż.
Dobra SP
Kostrzyńska MZK
Legenda:
nż.
- przystanek na żądanie
Powrót do wykazu linii