Linia T1
Kierunek
Silwana
Pl. Słoneczny
Os. Słoneczne
Muza
Żelazna
Jancarza
Zakład Energetyczny
Jagiełły
Pl. Staromiejski
Muzeum
Rondo Santockie
Okólna
Pomorska
Park Kopernika
Stilon
Szpital Psychiatryczny
Rondo Gdańskie
Silwana
Kierunek
Pl. Słoneczny
Silwana
Rondo Gdańskie
Szpital Psychiatryczny
Stilon
Park Kopernika
Pomorska
Okólna
Rondo Santockie
Muzeum
Pl. Staromiejski
Jagiełły
Orląt Lwowskich
Żelazna
Muza
Os. Słoneczne
Pl. Słoneczny
Legenda:
nż.
- przystanek na żądanie
Powrót do wykazu linii