Numer linii:
110
Odjazdy z przystanku:
Dzierżów I nż.
kierunek jazdy:
Koszęcin
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Karola Marcinkowskiego
Os. Staszica
Dunikowskiego
Myśliborska
Rondo Myśliborskie
Al. Konstytucji 3 Maja
Asnyka
Gen. Władysława Sikorskiego
Zakład Energetyczny
Bolesława Chrobrego
Katedra
Grobla
Wał Okrężny
Zielona
Woskowa
Owcza
Koniawska
Most Koniawski
Cicha
Małorolnych-Cicha
Marcina Kasprzaka
Rondo Kasprzaka
Skowronkowa
Kręta
Nowy Dwór
Ulimska
Ludowa (gr. strefy) nż.
Ulim/Diamentowa
Rolna nż.
Ulim/Granitowa
Ulim
Prądocin/Leśna
Ulim PKP nż.
Leśna nż.
Dzierżów
Dzierżów I nż.
1
Dzierżów sklep
Koszęcin
3
Koszęcin
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
6
42
8
16
15
12
16
36
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 07.04.2021