Numer linii:
126
Odjazdy z przystanku:
TPV
kierunek jazdy:
K-SSSE Małyszyńska
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Jana Dekerta
Dekerta-Szpital
Perłowa
Księcia Adama Czartoryskiego
Park 750-lecia
Czartoryskiego
Marsz. Józefa Piłsudskiego
Rondo Górczyńskie
SP-13
Czereśniowa
Rondo Piłsudskiego
Franciszka Walczaka
GLS
Góra Powstańców
Władysława Jagiełły
Jagiełły
Ewarysta Estkowskiego
AWF
Al. Konstytucji 3 Maja
Chopina
Myśliborska
Rondo Myśliborskie
Rondo Szczecińskie
Rondo Europejskie nż.
Małyszyn Wielki
Szczecińska
Złotego Smoka
Mosiężna
Faurecia
Yetico
ZielBruk
Złotego Smoka
Mosiężna
TPV
1
Mosiężna
Małyszyńska
3
Borne Furniture
5
K-SSSE Małyszyńska
Wybór wariantu linii
Soboty
Godz.
Minuty
21
32
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 30.05.2020