Numer linii:
133
Odjazdy z przystanku:
Kwiatowa
kierunek jazdy:
Waryńskiego
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Ewarysta Estkowskiego
AWF
Bolesława Chrobrego
Katedra
Grobla
Wał Okrężny
Zielona
Woskowa
Owcza
Koniawska
Koniawska
Koniawska CPN
Podgórna nż.
Graniczna
Sulęcinska
Zieleniec
Zuchów nż.
Willowa
Niwicka
Żurawia nż.
Główna
Główna (Gr. strefy)
Ulim/Granitowa
Ulim
Prądocin/Leśna
Ulim PKP nż.
Leśna nż.
Dzierżów
Dzierżów I nż.
Dzierżów sklep
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Płonica
Płonica kaplica
Bolemin
Bolemin
Dziersławice
Dziersławice
Krasowiec
Krasowiec
Prądocin
Prądocin
Łagodzin/Bratnia
Łagodzin (gr. strefy)
Łagodna
Łagodna nż.
Niwicka
Żurawia nż.
Sulęcinska
Willowa
Zastępowa nż.
Zuchów nż.
Zieleniec
Koniawska
Graniczna
Podgórna nż.
Koniawska CPN
Koniawska
Grobla
Owcza
Zielona
Wał Okrężny
Fabryczna
Fabryczna
Towarowa
Kwiatowa
Ludwika Waryńskiego
1
Waryńskiego
Wybór wariantu linii
Niedziele i święta
Godz.
Minuty
9
23
*
* - kursuje do pętli „Waryńskiego” na ul. Waryńskiego.
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 25.09.2019