Numer linii:
T2
Odjazdy z przystanku:
Chorwacka nż.
kierunek jazdy:
Orląt Lwowskich
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Kostrzyńska
Kostrzyńska MZK
Warzywna
Wieprzyce
Dobra
Dobra SP
Artylerzystów nż.
Małyszyn
Myśliborska
Berlińska nż.
Chorwacka nż.
2
Rondo Szczecińskie
3
Rondo Myśliborskie
Al. Konstytucji 3 Maja
5
Asnyka
Ewarysta Estkowskiego
7
AWF
Kosynierów Gdyńskich
9
Mieszko
Mieszka I
11
Borowskiego
12
Urząd Wojewódzki
14
Sąd
Al. Ks. W. Andrzejewskiego
15
Roosevelta
Kard. Stefana Wyszyńskiego
17
K.M. Policji
18
SM "Projekt" nż.
Aleksandra Puszkina
20
Piaski
20
Puszkina
Jana Kilińskiego
21
Kilińskiego
Kazimierza Wielkiego
22
Chodkiewicza
Mieszka I
23
Sąd
25
Urząd Wojewódzki
Edwarda Borowskiego
26
Borowskiego
Kosynierów Gdyńskich
28
Rondo Kos. Gdyńskich
Orląt Lwowskich
30
Orląt Lwowskich
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Soboty, niedziele i święta
Godz.
Minuty
Godz.
Minuty
4
39
48
59
4
38
47
58
6
42
7
00
20
s
13
25
s - kursuje w dni nauki w szkole.
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 30.09.2019