Numer linii:
115
Odjazdy z przystanku:
Jeżyki I nż.
kierunek jazdy:
Wieprzyce
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Warzywna
Wieprzyce
Kostrzyńska
Dąbroszyńska nż.
Witnicka nż.
Wiadukt (gr. strefy) nż.
Łupowo/Juliusza Słowackiego
Łupowo Słowackiego
Łupowo Leśników
Łupowo Jaśminowa
Łupowo/Lipowa
Łupowo świetlica nż.
Jenin/Lipowa
Jenin kolonia nż.
Lubczyno
Lubczyno nż.
Lubczyno szkoła nż.
Lubczyno I
Lubczyno II
Chwałowice
Chwałowice I nż.
Chwałowice nż.
Chwałowice II
Chwałowice III nż.
Chwałowice kapliczka nż.
Jasiniec
Jasiniec PKS nż.
Jasiniec I nż.
ORA nż.
Jeżyki
Jeżyki I nż.
2
Jeżyki nż.
Wieprzyce Dolne
3
Wieprzyce Dolne I nż.
4
Ferma nż.
5
Wieprzyce Dolne nż.
Wiśniowa
7
Wiśniowa (gr. strefy) nż.
Warzywna
9
Wieprzyce
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
14
02
16
29
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 01.08.2020