Numer linii:
110
Odjazdy z przystanku:
Dzierżów sklep
kierunek jazdy:
Os. Staszica
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Koszęcin
Koszęcin
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Dzierżów
Dzierżów sklep
1
Dzierżów I nż.
Prądocin/Leśna
2
Leśna nż.
3
Ulim PKP nż.
Ulim/Granitowa
4
Ulim
Ulim/Diamentowa
6
Rolna nż.
Ulimska
7
Ludowa (gr. strefy) nż.
Marcina Kasprzaka
8
Nowy Dwór
10
Kręta
12
Skowronkowa
14
Rondo Kasprzaka
Małorolnych
15
Małorolnych-Cicha
Koniawska
17
Most Koniawski
Grobla
18
Owcza
19
Zielona
20
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
21
Katedra
Gen. Władysława Sikorskiego
22
Zakład Energetyczny
Al. Konstytucji 3 Maja
24
Chopina
Karola Marcinkowskiego
26
Alejki
27
Dunikowskiego
28
Staszica
29
Os. Staszica
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
7
02
8
25
15
22
16
57
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 07.04.2021