Numer linii:
110
Odjazdy z przystanku:
Płonica skrzyżowanie nż.
kierunek jazdy:
Os. Staszica
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Koszęcin
Koszęcin
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Dzierżów
2
Dzierżów sklep
3
Dzierżów I nż.
Prądocin/Leśna
4
Leśna nż.
5
Ulim PKP nż.
Ulim/Granitowa
6
Ulim
Ulim/Diamentowa
8
Rolna nż.
Ulimska
9
Ludowa (gr. strefy) nż.
Marcina Kasprzaka
10
Nowy Dwór
12
Kręta
14
Skowronkowa
16
Rondo Kasprzaka
Małorolnych
17
Małorolnych-Cicha
Koniawska
19
Most Koniawski
Grobla
20
Owcza
21
Zielona
22
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
23
Katedra
Gen. Władysława Sikorskiego
24
Zakład Energetyczny
Al. Konstytucji 3 Maja
26
Chopina
Karola Marcinkowskiego
28
Alejki
29
Dunikowskiego
30
Staszica
31
Os. Staszica
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
7
00
16
55
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 07.04.2021