Numer linii:
110
Odjazdy z przystanku:
Ulim
kierunek jazdy:
Os. Staszica
Trasa jazdy:
ULICA
Przystanki
Koszęcin
Koszęcin
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Płonica
Płonica skrzyżowanie nż.
Dzierżów
Dzierżów sklep
Dzierżów I nż.
Prądocin/Leśna
Leśna nż.
Ulim PKP nż.
Ulim/Granitowa
Ulim
Ulim/Diamentowa
2
Rolna nż.
Ulimska
3
Ludowa (gr. strefy) nż.
Marcina Kasprzaka
4
Nowy Dwór
6
Kręta
8
Skowronkowa
10
Rondo Kasprzaka
Małorolnych
11
Małorolnych-Cicha
Koniawska
13
Most Koniawski
Grobla
14
Owcza
15
Zielona
16
Wał Okrężny
Bolesława Chrobrego
17
Katedra
Gen. Władysława Sikorskiego
18
Zakład Energetyczny
Al. Konstytucji 3 Maja
20
Chopina
Karola Marcinkowskiego
22
Alejki
23
Dunikowskiego
24
Staszica
25
Os. Staszica
Wybór wariantu linii
Dni robocze
Godz.
Minuty
7
08
8
31
15
28
17
03
Linia obsługiwana taborem niskopodłogowym.
nż.
- przystanek na żądanie
Infolinia: tel. 19285 lub tel. 95 728 78 33
www.mzk-gorzow.com.pl
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl
Rozkład jazdy ważny od: 07.04.2021